Marvo HG9052, slúchadlá s mikrofónom, ovládanie hlasitosti, čierna, 7.1 (virtualne), červeno podsvietená, 7.1 (virtuálne

Kód: HG9052
€38,13 €31 bez DPH
Skladom (do 72h)

Detailné informácie

Podrobný popis

7.1 herné slúchadlá HG9052 s odnímateľným mikrofónom Herné slúchadlá Marvo HG9052 ponúkajú excelentnú audio kvalitu a silné basy. Mäkké náušníky a nastaviteľná čelenka zaručia, že slúchadlá budú pohodlne sedieť aj pri dlhých hodinách hrania. Hlasitosť sa dá ľahko ovládať vďaka ovládaču na kábli. Špeciálnou vychytávkou slúchadiel sú odnímateľné káble vrátane mikrofónu. Všetko nepotrebné teda môžete zo slúchadiel ľahko odpojiť. Pre pekný design je logo škorpióna na nášníkoch podsvietené červenou farbou. 7.1 virtuálny zvuk Slúchadlá ponúkajú priestorový 7.1 virtuálny zvuk, aby ste boli neustále v centre všetkého diania. K jeho fungovaniu je potrebné, aby ste slúchadlá prepojili s počítačom cez dodávaný USB kábel. Bez neho 7.1 zvuk nebude fungovať. Ak chcete používať slúchadlá so smartphónom, aj to je možné pre prepojenie 3.5 mm káblom, avšak zvuk bude stereo. Výhodou je, že obidva káble nie sú v slúchadlách zabudované napevno, sú ľahko odpojiteľné, teda zbytočne neprekážajú. Odnímateľný mikrofón Mikrofón je ku slúchadlám pripojený 3.5 mm konektorom. Ak ho teda nepotrebujete používať, stačí ho jednoducho odpojiť a nebude tak prekážať. Kedykoľvek sa potom môžete rozhodnúť ho znova pripojiť a používať. Software Pre pokročilé nastavenia doporučujeme nainštalovať software, vďaka ktorému si môžete presne nastaviť ekvalizér, zvukové efekty, mikrofón alebo 7.1 viruálny zvuk. K dispozícii sú 4 užívateľské profily pre rôzne nastavenia. Vďaka tomu si môžete slúchadlá presne nastaviť pre rôzne typy hier. Špecifikácia Zvuk: 7.1 surround (virtuálny) Frekvenčný rozsah: 20 – 20 000 Hz Priemer reproduktora: 50 mm Citlivosť slúchadiel: 110 dB Typ mikrofónu: všesmerový Veľkosť mikrofónu: 4 x 1.5 mm Citlivosť mikrofónu: -42 dB Podsvietenie: červené Pripojenie: USB (iba PC), 3.5 mm jack Dĺžka kábla: 1.8 m Kompatibilné s: Windows 7 a vyšší Poznámka: 7.1 zvuk bude fungovať iba po pripojení slúchadiel ku PC cez USB kábel. Po pripojení cez 3.5 mm konektor budú slúchadlá prehrávať štandardne stereo zvuk.

Dodatočné parametre

Kategória: Slúchadlá
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.68 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

A Avatar autora Andrej | 28.2.2025
Avatar autora | 18.10.2024
+ rychlost dorucenia
+ informacia o objednavke
+ dobra cena
+ celkova spokojnost

Avatar autora | 8.10.2024
+ Komunikacia
+ Ceny

Avatar autora | 7.10.2024
+ - rýchle doručenie

Avatar autora | 7.10.2024
+ Dobrá komunikácia.
+ Kvalitný tovar.
+ Najnižšie ceny.
+ Rýchle dodanie.

Avatar autora | 3.10.2024
+ ferove, slusne, dobre. co viac si prat
+ eshop komunikuje na urovni a rychlo

Avatar autora | 25.9.2024
+ Rýchlost

Maximálna spokojnosť s prístupom, aj komunikáciou. Aj keď som tovar musel bohužiaľ vrátiť kôli tomu, že môj počítač ho nepodporoval, peniaze mi boli pripísané na účet 2 dni po prijatí môjho balíka!! Určite tento eshop odporúčam, a rád si tam ešte v budúcnosti niečo objednám.
Avatar autora | 16.9.2024
+ Rýchlosť,cena no proste pohoda

Avatar autora | 15.9.2024
+ Ceny
+ Dostupnosť tovaru
+ Rýchlosť dodania
+ Komunikácia
- Parkovanie trochu od ruky ak má človek väčší tovar

Avatar autora | 15.9.2024
Čakal som dlhšie dodanie na Slovensky Shop za čo chválim. Lebo keď niečo chcete hrať chcete to hned
Avatar autora | 13.9.2024
+ Original hra Bendy zakupena lacnejsie ako cez Steam

Original hra Bendy inc. maschine zakupena o polovicu lacnejsie ako cez Steam, pritom licencia a hra sa nahrala cez Steam. Vsetko funguje syn je spokojny, dorucenie do 1hod.
Avatar autora | 4.9.2024
+ rýchlosť

Avatar autora | 3.9.2024
+ 1OO % ALCOHOL

1OO % ALCOHOL
Avatar autora | 29.8.2024
+ Rýchle dodanie tovaru
+ Skvelá komunikacia
+ Prijateľné ceny

Avatar autora | 27.8.2024
+ Dobrá komunikácia rýchle dodanie tovaru

Avatar autora | 27.8.2024
+ Super obchod

Super obchod
Avatar autora | 19.8.2024
+ objednávka doručená rýchlo, bez akýchkoľvek problémov
+ keď som chcel poradiť, dostal som radu ochotne, rýchlo a profesionálne do podrobností - ďakujem
+ cenovo veľmi výhodne
- nemám žiadne

vrelo doporučujem
Avatar autora | 17.8.2024
+ tovar mi bol doručený ihneď, i keď som nakupoval v nočných hodinách a ešte k tomu cez víkend, ďakujeme, veľká spokojnosť, určite nakúpime znova

Avatar autora | 2.8.2024
+ Dobrá obsluha a aj ceny.

Avatar autora | 21.7.2024
+ Fajn prístup, keď mali chybu na webe peniaze vrátili.

Avatar autora (Administrátor)
Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie a odporúčanie našej stránky. Ak sa Vám všetko páčilo a čiastkové hodnotenia sú 100% nebolo by vhodnejšie dať aj celkové hodnotenie 100%? či len omyl? S pozdravom Team JAMALEVOVA.sk
Zobraziť ďalšie recenzie
Mohlo by Vás zaujímať